Kategoria A prawa jazdy

Kategoria A prawa jazdy

Prawo jazdy kat a to uprawnienia do prowadzenia pojazdów jednośladowych. W grę wchodzą więc motocykle oraz inne pojazdy silnikowe jednośladowe jakie dostępne są obecnie na rynku.

Przygotowanie do zdania egzaminu uprawniającego do kierowania takimi pojazdami może rozpocząć osoba, która ma 18 lat, albo znajduje się 3 miesiące przed 18 urodzinami. Oprócz tego wyróżniona jest także w tym kategoria a, która pozwala na prowadzenie pojazdów o ograniczonej pojemności silnika przez osoby w wieku 16 lat.

Jeśli chcecie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kategorii A możecie zdecydować się na propozycje przygotowane przez Automobil Klub Polski. Prowadzony Automobil Klub realizuje swoje kursy w zakresie nauki na prawo jazdy na terenie Warszawy. Posiadając w tym zakresie duże doświadczenie, zespół instruktorów może odpowiednio zadbać o każdą osobę, która będzie chciała przygotować się do egzaminu i poznać to co najważniejsze, by potem spokojnie poradzić sobie i na teoretycznym i na praktycznym egzaminie.

Zapraszamy chętnych do zapisów na prawo jazdy kat a w AutomobilKlubPolski.

Post Author: admin