Nietypowe dodatki do szkolenia kierowców

Nietypowe dodatki do szkolenia kierowców

W naszym kraju zaczyna działać coraz więcej specjalnych szkół nauki jazdy, które pozwalają szlifować technikę w nietypowych warunkach. Zazwyczaj podstawowe kursy nie oferują żadnych dodatkowych umiejętności, ale są już szkoły, które także dla zwykłego Kowalskiego celującego w prawo jazdy kategorii B, mają coś ciekawego.

Dachowanie i poślizgi

Szkoła prawa jazdy w Warszawie AutomobilKlubu Polski do swojej podstawowej oferty wprowadziła dwie nowości. Dodajmy, że są to nowości wliczone w cenę każdego kursu. Tymi nowościami są specjalny symulator dachowania oraz nawierzchnia do symulacji poślizgów.

Oba elementy można po prostu uznać za ciekawostkę i stwierdzić, że szkoła prawa jazdy w Warszawie AutomobilKlubu Polski poprzez takie atrakcje zdobywa klientów. I nie ma w tym nic złego, bo czemu by nie poznać czegoś nowego? Tym bardziej, że w niektórych krajach zwłaszcza nauka wychodzenia z poślizgu jest czymś faktycznie wymaganym na kursach dla kierowców. Oba elementy są nieobowiązkowe, ale bezsprzecznie poprawiają poziom kompetencji kierowców.

Prawo jazdy w Warszawie

Zapraszamy na zapisy na prawo jazdy w Warszawie do AutomobilKlubu Polski.
Sprawdźcie ofertę www.automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2.

Post Author: admin