Prawo jazdy online

Prawo jazdy online

Zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy co jakiś czas niestety ulegają zmianom. Podobnie rzecz ma się w kwestii samych kursów na prawo jazdy, również tych teoretycznych. Do niedawna przed przystąpieniem do egzaminu, koniecznością było odbycie kursu teoretycznego, który składa się z określonej liczby spotkań. Natomiast aktualnie kurs teoretyczny można zrobić drogą internetową na zasadzie e-learningu.

Jak wygląda teoria online?

Kurs e-learningowy na prawo jazdy obejmuje 24 godziny zajęć. Osoba, która przechodzi szkolenie jest w kontakcie z instruktorem za pośrednictwem e-maila bądź Skype’a. Natomiast po zakończeniu szkolenia kursant powinien odbyć w Ośrodku Szkolenia Kierowców przynajmniej godzinę wykładu, godzinę ćwiczeń oraz 4 godziny kursu z zakresu pierwszej pomocy. Podczas całego szkolenia kursant ma całkowity dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych. Kursy e-learningowe mają bardzo dużą zaletę, co pozwala na rozpoczęcie szkolenia nawet przy zgłoszeniach indywidualnych. Także nie trzeba czekać na zebranie się grupy chętnych uczestników, co jest korzystne zarówno dla szkoły nauki jazdy oraz dla samych kursantów.

Oferta Automobilklub Polski

Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która zalicza się do szeroko polecanych OSK to z pewnością Automobilklub Polski. Automobilklub Polski oferuje wszystkim zainteresowanym zdobycie uprawnień kategorii A, A1, A2, B, B+E, C, C+E oraz D. Sprawdź naszą ofertę na www.automobilklubpolski.pl.

Post Author: admin