Szkoła nauki jazdy warszawa

Szkoła nauki jazdy warszawa

Pierwszym krokiem w celu zdobycia prawa jazdy jest uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę (dalej RKK). Jest to rodzaj rejestracji zamiaru odbycia szkolenia, którą wystawia najbliższy kandydatowi Urząd komunikacji. Składając wniosek, musisz podać:

  • Formularz wniosku.
  • Dokument – dowód osobisty.
  • Zdjęcie (3,5 x 4,5 cm);

Odbiór RKK jest szybki – z reguły wszystko gotowe na następny dzień roboczy. Do uzyskania dokumentu wymagane jest zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do kierowania pojazdem. Tak zwane badania lekarskie wymaga każda szkoła nauki jazdy Warszawa czy Kraków, w każdym przypadku, musisz przejść obowiązkowe badania.

Zaświadczenie wydaje się po przejściu procedury w specjalnym gabinecie medycyny pracy, który jest dostępny w większości przychodni. Koszt usługi jest stały – 200 zł.

Kolejnym krokiem jest wybór szkoły. Liczba punktów nauki jazdy jest ogromna – można znaleźć duże lub małe, z dziennym lub odwrotnie wydłużonym okresem szkolenia, różnią się one cenami, harmonogramami studiów i lokalizacją. Zalecamy kontakt z dużymi, szkołami: ich koszt jest wyższy, ale szkolenie kierowców też jest lepsze.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na automobilklunpolski.pl.

Post Author: admin